رئیس بسیج سازندگی استان فارس گفت: تاکنون یک تریلی اقلام کمکی توسط گروه‌های سازندگی نواحی و گروه‌های جهادی جمع‌آوری و به استان سیستان و بلوچستان اعزام شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: اولین محموله کمک‌های بسیجیان شهرستان سیریک به مردم سیل زده شهرستان جاسک فرستاده شد.
بارندگی‌های شدید در استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط دیگر در جنوب شرقی کشور که به آب‌گرفتگی مشکل‌ساز برای مردم و در مواردی ویرانگر و خسارت‌بار انجامیده است، ایجاب میکند که در کنار خدمات‌رسانی قابل تقدیری که تاکنون صورت گرفته است، دستگاههای دولتی و مجموعه‌های مردمی هر چه بیشتر به یاری مردم عزیز آن سامان شتافته از وقوع خسارتهای بیشتر جلوگیری نمایند.
۵گروه جهادی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان به مناطق سیل زده شهرستان جاسک اعزام شدند
۲۵نفر از بسیجیان بندر خمیر در قالب گروه جهادی به مناطق سیل زده شهرستان جاسک اعزام شدند.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: سپاه تا رفع مشکلات و بازسازی منازل در جاسک و بشاگرد در کنار مردم سیل‌زده خواهد بود.
مسجد محمدآباد الموت غربی با حضور سردار حزنی مشاور فرمانده و مسئول قرارگاه محرومیت زدایی سپاه افتتاح شد.
کارگاه توانمند سازی جهادگران شهرستان کمیجان باحضور مسئول مرکز مطالعات حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان مرکزی در اتاق جلسات ناحیه کمیجان برگزار گردید
آن روزی که سپاه پایگاه آمریکا را درهم کوبید نیز ایام الله است .روزهای عادی نیستند اینی که یک نیرو و ملتی، این قدرت را دارد این توان روحی را دارد که به یک قدرت متکبر زورگوی عالم این جور سیلی بزن، این نشان دهنده دست قدرت الهی است پس آن روز جزء ایام الله است.
دو هفته‌ای که بر ما گذشت دو هفته استثنایی بود، ماجرا‌های تلخ و شیرین، حوادث درس آموز برای ملت ایران پیش آمد، یوم الله یعنی روزی که دست قدرت خدا را انسان در حوادث مشاهده میکند.
سرهنگ محمد مهدی اقبال پور رئیس بسیج سازندگی مازندران گفت:با هدف انعکاس مشکلات مازندران سیمای محرومیت مازندران در بسیج سازندگی تدوینن شد.
فرمانده سپاه کربلا مازندران،با اشاره به فراخوان مردمی سپاه کربلا در جمع آوری کمک به مردم سیلزده سیستان و بلوچستان از اعلام آمادگی گروه های جهادی برای کمک به مردم سیستان خبر داد.
آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین  در اجلاس عمومی مجمع جهادگران استان قزوین که با حضور جمعی از جهادگران در سپاه ناحیه امام حسن (ع) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: یقین داریم که تمام فشارهای روحی و روانی در این روزها به مومنان و سپاهیان وارد می‌شود، خداوند جبران خواهد کرد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: روزانه ۱۰ هزار پرس غذای گرم در میان سیل زدگان سیستان و بلوچستان توزیع می شود و برادران و خواهران جهادگر شیعه و سنی در کنار هم، در حال کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: روزانه ۱۰ هزار پرس غذای گرم در میان سیل زدگان سیستان و بلوچستان توزیع می شود و برادران و خواهران جهادگر شیعه و سنی در کنار هم، در حال کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند.
انتخابات هیات رئیسه شورای جهادگران شهرستان شازند
بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی مازندران با مشارکت پارک علم و فناوری،دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ،استارت آپ کشاورزی و منابع طبیعی برگزار می کنند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از اعزام ۴ گروه جهادی از شهرستان میناب به مناطق سیل زده شرق هرمزگان خبرداد.

صفحات

تازه ها