سه شنبه 1400/02/07 - 13:40 alborz-admin
به میزبانی اداره کل نوسازی مدارس استان البرز ؛

اولین جلسه "قرارگاه جهادگران مدرسه ساز"برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان البرز: اولین جلسه "قرارگاه جهادگران مدرسه ساز" استان صبح امروز در محل اداره کل  نوسازی مدارس استان البرز و  با حضور محمد دلاوریان مدیرکل نوسازی مدارس استان، مهران طیران مسئول سازمان بسیج سازندگی استان البرز هیئت همراه، معاونین اداره کل  به منظور آغازبرنامه ریزی و عملیاتی نمودن اهداف مورد نظر برگزار گردید .
دلاوریان ضمن عرض خوش آمد گویی و قبولی طاعات و عبادات به جمع حاضر گفت : در راستای اطاعت از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و تحقق مفاد تفاهم نامه فی مابین سازمان نوسازی مدارس کشور و سازمان بسیج سازندگی کشور که به  منظورایجاد "قرارگاه جهادگران مدرسه ساز" منعقد شده ، لذاامروز اولین جلسه عملیاتی این قرار گاه جهت برنامه ریزی و بهینه سازی فضاهای آموزشی مناطق محروم با همکاری اداره کل استان و سازمان بسیج سازندگی استان ومجمع خیرین مدرسه سازاستان شروع به فعالیت نمود.  
وی در ادامه با تشکر از همکاری بسیج در کنار خیرین بیان کرد: ورود بسیج سازندگی در عرصه مدرسه سازی علاوه بر اینکه در گسترش فضای آموزشی و تقویت نظام آموزشی ، روحیه جهادی و تربیت جهادی در نسل جوان را دنبال خواهد کرد و قطعا ورود جهادگران به این عرصه علاوه بر اینکه آثار و برکات موثری به همراه خواهد داشت همچنین موج عظیمی برای تقویت این اقدام خداپسندانه به راه خواهد انداخت.
ایشان همچنین به رعایت اصول مسائل فنی و اجرایی پروزه ها و تاکید بر ایجاد بستر مناسب جهت ارتقای همکاری بیشتراشاراتی داشت .

طیران مسئول بسیج سازندگی استان البرز در این نشست اظهار داشت: با توجه به ورود بسیج سازندگی در عرصه های محرومیت زدایی در همه ابعاد و شناسایی های صورت گرفته ورود به مدرسه سازی یکی از عرصه هایی است که بسیج سازندگی خود را موظف به حرکت در این مسیر می داند.
وی ضمن تشکر از تشکیل این جلسه و این حرکت سازنده در استان تفاهم نامه مذکور از مجموعه اداره کل نوسازی و خیرین مدرسه ساز خاطر نشان کرد : اولویت "قرارگاه جهادگران مدرسه ساز" مناطق محروم استان است که به یاری خدا و مشارکت های خیرین و اداره کل نوسازی مدارس استان در آینده ای نزدیک شاهد گسترش تفکر و روحیه جهادی در حوزه مدرسه سازی خواهیم بود.
 یادآور می شود : مطابق اساسنامه تشکیل" قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز" روسای سازمان نوسازی مدارس استان، سازمان بسیج سازندگی، مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان و مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی به همراه  5 نفر از نمایندگان گروه‌های جهادی اعضای اصلی هیئت امنای قرارگاه هستند.

بسیج سازندگی

بسیج سازندگی

بسیج سازندگی

بسیج سازندگی

بسیج سازندگی