چهارشنبه 1400/03/26 - 10:03 alborz-admin
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز:

بیش از سی هزار بسته کمک های خیرانه در مناطق محروم استان البرز توزیع می شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرزگفت:سیزدهمین مرحله از رزمایش مواسات وهمدلی با محورهای کمک مومنانه، محرومیت زدایی و غیره در مناطق محروم، همزمان در مصلی شهر کرج و شهرستان های استان االبرز آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان البرز ؛ سرهنگ پاسدار مهران طیران ضمن تبریک دهه کرامت ، با بیان این که سیزدهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی با محورهای مختلف کمک مومنانه، محرومیت زدایی و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد و در زمینه آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم استان البرز، روز 25 خرداد ماه به صورت متمرکز در مصلی شهر کرج و شهرستان های استان آغاز خواهد شد، اظهار کرد: جهادگران و خیرین استان در این مرحله از رزمایش حدود سی و یک هزار بسته کمک مومنانه ، ۳۰ سری جهیزیه ، آزادی تعداد ۳۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و ۵۸ هزار پرس غذای گرم به نیازمندان و خانوارهای آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا اهداء می کنند.

وی با اشاره به این که محرومیت زادیی صرفا با توزیع بسته های معیشتی انجام نمی شود، بیان کرد: 40 خانه محروم در سال جاری به همت بسیجیان سپاه امام حسن مجتبی(ع) و با همکاری سازمان های کمیته امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفین و نهاد های ذی ربط، نیز با هدف گذاری 300 خانه ی دیگر احداث و مرمت می شود.

وی عنوان کرد:برگزاری مراحل آتی رزمایش مواسات و همدلی تا پایان دهه کرامت و نیز تا پایان سال جاری به طور مستمر ادامه خواهد داشت.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرزدر پایان با بیان اینکه مردم در امر تهیه کمک های مومنانه پیش قدم و پایکار هستند، خاطر نشان کرد: تمامی نهاد ها، سازمان ها  به صورت سراسری در این رزمایش بزرگ شرکت خواهند کرد و ما از همین طریق از مردم و همه می خواهیم و دعوت می کنیم ما را در این پویش با هدف تامین نیاز معیشتی خانوارهای آسیب دیده همراهی کنند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)