شناسه خبر :۱۹۵۷

دیدار مسئول بسیج سازندگی کشور با مسئولین گروههای جهادی ناحیه امام حسین (ع) کرج

سردار نعمان غلامی، مسئول بسیج سازندگی کشور با مسئولین گروههای جهادی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج در سالن جلسات این ناحیه دیدار کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی و به نقل از  خبرگزاری بسیج از کرج ، سردار نعمان غلامی، مسئول بسیج سازندگی کشور با مسئولین گروههای جهادی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج در سالن جلسات این ناحیه دیدار کرد.

در این دیدار، مسئولین گروههای جهادی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج به بیان نظرات، پیشنهادات و اقدامات خود پرداختند.
 
در این نشست اعضاء به جمع بندی در خصوص برنامه های سال ۹۷ و ارائه پیشنهاد جهت پیشبرد ماموریتهای بسیج سازندگی در سال پیش رو و ارائه آن در جهت بهتر برگزار شدن پرداختند.
 
مسئول بسیج سازندگی کشور در این جلسه گفت: در راستای مردمی شدن اقتصاد  کشور برنامه‌هایی برای حمایت از الگوهای بومی در سطح کشور داریم که این الگوهای بومی با رویکرد مردمی و بدون نیاز به دستگاه‌های اجرائی فعالیت می‌کنند.
 
وی افزود: بسیج سازندگی برای مردمی شدن اقتصاد کشور، این تولیدات را با آموزش و ایجاد صنایع تبدیلی برای گسترش تولیدات و ایجاد اشتغال پایدار حمایت می‌کند.
 
فرمانده بسیج سازندگی استان البرز نیز در این جلسه در خصوص ساماندهی زلزله زدگان هفت روستایی که استان البرز مسئولیت رسیدگی به آنان را در کرمانشاه متقبل شده بود گفت :قرارگاه خاتم الانبیاء و سپاه استان اقدامات اولیه را برای اسکان دائم آغاز کرده اند، هم چنان که در بحث اسکان موقت نیز در هفت روستا به صورت ۱۰۰ درصدی اقدامات لازم صورت گرفته است.
 
لازم به ذکر است ، بسیج سازندگی با اعزام گروه های جهادی در عرصه های سازندگی،عمرانی،محرومیت زدایی،بهداشت ودرمان،آموزش،اشتغال،اقتصاد مقاومتی وفرهنگی فعتالیت خود را در استان ادامه می دهد.
 
در این نشست گروه های جهادی به تبادل نظر،وارائه گزارش از فعالیتهای گروه جهادی خود پرداخته و سردار غلامی از نزدیک در جریان این فعالیت ها قرار گرفت .

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها