شناسه خبر :۲۱۶۶

خدمات گروه های جهادی در یاری رسانی به دولت و تأمین رفاه مردم مایه مباهات است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: اعتلای بسیج یکی از مطالبات مقام معظم رهبری است که فعالیتهای امروزگروه‌های جهادی برای رفع مشکلات کشور از افتخارات این بخش خدوم است.
نسخه مناسب چاپ

 

سردار نعمان غلامی در جلسه‌ای که با حضور سرگروه‌های جهادی در بسیج سازندگی ناحیه دانشجویی کرج برگزار شد، گفت: بسیار خرسندم که این توفیق نصیب بنده شد تا در خدمت شما جهادگران باشم و تشکر ویژه‌ای از نقش و تلاش تمام مردم استان البرز به‌خصوص دانشجویان، در یاری‌رساندن به زلزله‌زدگان کرمانشاه دارم. وی بیان کرد: آنچه در کرمانشاه رخ داد، دارای جنبه های گوناگونی برای شناخت توانایی‌های ملت ایران در یاری رسانی به همنوع و تأثیر سخنان مقام معظم رهبری در کمک‌رسانی به هم وطن بود و همچنین امروز خدمات گروه های جهادی در یاری رسانی به دولت برای رفاه هرچه بیشتر مردم مایه افتخار و مباهات است. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه یکی از مشکلات امروز گروه‌های جهادی، محدودیت منابع و امکاناتی است که با بهره‌گیری از آن بتوانند گره از مشکلات زندگی مردم باز کنند اظهار داشت: ملت ایران، توانایی‌های شگرف خود را جهت حل مشکلات موجود در زلزله کرمانشاه به نمایش گذاشتند و کمک زیادی برای دولت و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی شدند. سردار غلامی ادامه داد: برای حل و رفع مشکلات، باید بتوانیم با ظرفیت‌های مردمی و خیرین آشنا شده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم. وی افزود: مقام معظم رهبری در حکمی به سردار غیب پرور، اعتلای بسیج را مطالبه کردند که برای تحقق آن، جلساتی در حال برگزاری است و طراحی‌ها و اقداماتی نیز صورت خواهد گرفت. این مسئول تصریح کرد: اولین طرح مطرح‌شده، اعتلای حرکت جهادی است تا بتوانیم جریان خالص مردم و گروه‌های جهادی کشور که کارنامه درخشانی در فعالیت‌های خودجوش و مردمی دارند را توسعه داده و تأثیرگذارتر عمل کنیم. سردار غلامی با اشاره به اینکه اکثر گروه‌های جهادی موجود، به صورت خودجوش تشکیل‌شده و با عشق و علاقه به خدمت‌رسانی در عرصه های مختلف مشغول هستند گفت: داشتن تمرکز نیز یکی دیگر از مطالبات رهبر معظم انقلاب است که گروه‌های جهادی پراکنده نباشند و بر یک نقطه متمرکزشده و جهت رفع مشکلات موجود در آن نقطه تمام تلاش خود را به‌کارگیرند. وی تصریح کرد: برای محسوس‌تر کردن خروجی فعالیت‌ها، الگوسازی مدل‌های جهادی و تحقق آنان نیاز است که بهترین مدل، ساختن الگوهایی با نگاه، علاقه و محوریت جهادی و امکانات مردمی است. رئیس بسیج سازندگی در ادامه اظهار کرد: همچنین مقرر شد زمینه‌ای فراهم شود تا امکان فعالیت‌های جهادی در تمام طول سال و به امتداد روزهای سال ادامه پیدا کند.
سردار غلامی اضافه کرد: پس از اعلام جغرافیا به گروه‌های جهادی، ارائه آموزش و برنامه نیز در اولویت قرار دارد تا اجرایی شدن فعالیتها ثمربخشی بیشتری داشته باشد. وی تصریح کرد: امروز گروه‌های جهادی کشور در قله های رفیع مجاهدت قرار دارند و با عشق و علاقه به خدمت مشغولند و اقدامات در مجموعه بسیج دانشجویی با دقت بیش‌تر و بهتری انجام می‌شود و فعالیتهای امروزگروه‌های جهادی برای رفع مشکلات کشور از افتخارات این بخش خدوم است. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خاطر نشان کرد: برای ایجاد تحول وسیع در یک منطقه، تمرکز و انجام فعالیت در طول سال لازم است و در هر عرصه که موفقیت بدست می آید، انسانهای پرتلاش پشتوانه این موفقیت ها هستند. سردار غلامی در پایان افزود: ما در سطح کشور، استعدادهای فراوانی داریم که اگر آن‌ها را بیابیم و با توانایی‌های آنان آشنا شویم، می‌توانیم در حوزه اشتغال اقدامات خوبی انجام دهیم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها