مسئول بسیج سازندگی استان البرز :
شناسه خبر :۲۳۳۱

پاک‌سازی ۱۰ منطقه آلوده استان البرز در دستور کار قرارگرفته است

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان البرز گفت: گروه‌های جهادی استان البرز در پاک‌سازی ۱۰ منطقه آلوده به معضلات اجتماعی، اقتصادی و مواد مخدر متمرکزشده‌اند و در حال ساماندهی و خدمت‌رسانی به اهالی آن مناطق هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی البرز  ، علی ترکاشوند مسئول سازمان بسیج سازندگی استان البرز گفت: پس از اتمام اسکان موقت هم‌وطنان زلزله‌زده در کرمانشاه، هم‌اکنون بسیج سازندگی استان البرز در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم جهت اسکان دائم زلزله‌زدگان است.

وی اظهار کرد: ۷۶ پروژه از منازل مسکونی منطقه ثلاث باباجانی که ساکنان آن تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی بودند به استان البرز واگذار شد و بسیج سازندگی استان البرز در این زمینه در حال تلاش است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان البرز در رابطه با دیگر اقدامات این سازمان تشریح کرد: گروه‌های جهادی استان البرز در پاک‌سازی ۱۰ منطقه آلوده به معضلات اجتماعی، اقتصادی و مواد مخدر متمرکزشده و در حال ساماندهی و خدمت‌رسانی به اهالی آن مناطق هستند.

سرهنگ ترکاشوند تصریح کرد: سازمان بسیج سازندگی استان البرز قصد دارد در قالب طرح کرامت، مناطقی نظیر حیدرآباد، ملک‌آباد، سید جمال نظرآباد، سهرابیِ، خط ۴ حصار و مهدی‌آباد را ظرف مدت ۶ ماه پاک‌سازی کند.

وی در ادامه بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات سازمان بسیج سازندگی استان البرز، واگذاری یک میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی جهت اشتغال و کارآفرینی به واجدین شرایط است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: در خصوص برنامه‌های اشتغال‌زایی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی کارآفرینی را در سپاه‌های ۱۰گانه استان البرز در دستور کارداریم و در این زمینه آموزش‌های مختلف کارآفرینی و اشتغال‌زایی را نیز خواهیم داشت.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها