به همت گروه جهادی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)؛
شناسه خبر :۲۳۳۳

وقتی جوانان البرزی کمر همت می بندند/ سقف خانه پیرمردماهدشتی ایزوگام شد

جمعی از جوانان عضو گروه جهادی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) پشت بام خانه محقر پیرمرد ماهدشتی که وضعیت اسفناک زندگی اش در جوار سگ های بلاصاحب خبری شده بود را ایزوگام کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی البرز و به نقل از خبرگزاری بسیج از کرج ، ماهدشت کرج از جمله شهرهای اقماری جنوب استان البرز است که بخشی از آن قشر کم درآمد و ضعیف استان را در خود جای داده است.

مردم برخی از روستاهای این منطقه حتی لوازم اولیه زندگی را ندارند و بعضا برخی از آنها همجوار با سگ های ولگرد زندگی می کنند.

در این بین گروه جهادی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) که مدتی است فعالیت جهادی خود را به خدمت رسانی به محرومین ماهدشت اختصاص داده توانسته است علاوه بر شناسایی و اطلاع رسانی وضعیت بد چندین خانواده محروم آنها را تحت پوشش و حمایت همه جانبه(عاطفی – مالی) خود قرار دهد.

این گروه جهادی که اکنون سابقه خدمات انسان دوستانه شان در ماهدشت و حتی سایر مناطق کشور اثبات شده توجه بسیاری از سلبریتی های عرصه هنر و چهره های شاخص ورزشی و همچنین مسئولین شهری را به خود جلب کرده است.

اخیرا این گروه جهادی با معرفی پیرمرد ۷۸ ساله ای که سقف( به اصطلاح) خانه اش پس از بارش برف وضعیت نامناسبی نداشت را با کمک اعضا و خیرین ایزوگام و پس از سالها با تهیه آبگرمکن برای خانه محقر او سیستم آب گرم را راه اندازی کردند.

این پیرمرد ماهدشتی با دیدن همت جوانان گروه جهادی با ریختن اشک شوق از اینکه گروهی برای رفع نیازمندی های او در تلاش هستند شکر و سپاس گزاری کرد.

علمدار مدیر گروه جهادی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در این خصوص گفت: متاسفانه در ماهدشت موارد بسیاری از خانواده های بی بضاعت به چشم می خورند که احساس می کنند فراموش شده اند.

وی افزود: گروه جهادی ما در نظر دارد به کمک هموطنان دغدغه مند سنگینی بار نداری را از دوش سرپرستان این خانواده ها بردارد.

علمدار در ادامه با اشاره به استقبال خوب چهره های شاخص ملی و استانی از فعالیت های گروه جهادی کریم اهل بیت (ع)گفت: فعالیت گروه ما در روستاهای کرمانشاه باعث بیشتر شناخته شدن گروه و اهدافش شد و خوشبختانه اکنون شاهد استقبال افراد سرشناس بومی و حتی فرااستانی و کشوری برای همکاری و عضویت در گروهمان هستیم.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: عضویت مسئولین عالی رتبه شهر ماهدشت  همچون خانم اخگری، عضو شورای شهر ماهدشت نیز  در گروهی که برخاسته از همت جوانان این شهر است علاوه بر دلگرمی به افراد کم بضاعت شور و اشتیاق خدمت رسانی را در جوانان و نوجوانان فعال در این گروه ها مضاعف کرده است.

علمدار در پایان با تاکید بر اینکه گروه های جهادی مجموعه هایی مردمی و غیرسیاسی هستند گفت: خدمات گروه جهادی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) به کمک مالی و توزیع ارزاق بین خانواده های نیازمند محدود نمی شود و اعضا این گروه خدمات گسترده ای در حوزه های مختلف عمرانی و پشتیبانی روانی و عاطفی از محرومین جامعه را به عهده دارند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها