مسئول بسیج سازندگی استان البرز :
شناسه خبر :۴۶۹۷

فعالیت ۱۱۰ گروه جهادی البرز در داخل و خارج استان

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه در تابستان سالجاری استان البرز ۱۱۰ گروه فعال جهادی وجود دارد، گفت: ۱۳ گروه در اردوی جهادی خارج از استان و ۹۷ گروه نیز در اردوهای درون استان فعالیت دارند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش سازمان بسیج سازندگی استان البرز، سرهنگ دوم پاسدار علی ترکاشوند مسئول بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به اینکه در تابستان سالجاری استان البرز ۱۱۰ گروه فعال جهادی وجود دارد، گفت: ۱۳ گروه در اردوی جهادی خارج از استان و ۹۷ گروه نیز در اردوهای درون استان فعالیت دارند.

وی افزود: این گروه های جهادی که شامل اقشار مختلف طلاب، دانشجویی، دانش آموزی و محلات هستند، به منظور اجرای طرح های عمرانی، آموزشی، بهداشتی ودرمانی و... راهی مناطق محروم درون وبرون استانی می شوند.وی اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی بسیج سازندگی پرکردن اوقات فراغت جوانان و فراهم کردن زمینه حضور این جوانان برای خدمت رسانی به محرومین در قالب اردوهای جهادی است.وی گفت: این گروه های جهادی شامل حدود ۲۷۰۰ نفر از جوانان و نوجوانان البرزی هستند که در قالب ۲۳ گروه خانم ها و ۸۷ گروه برادران ساماندهی شده اند.سرهنگ ترکاشوند افزود: از این گروه ها، ۱۳ گروه به اردوی جهادی خارج از استان شامل استان های تهران، خراسان جنوبی، چهار محال و بختیاری، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه و ۹۷ گروه نیز به اردوهای درون استان اعزام می شوند.وی اضافه کرد: این گروه ها در مدت حضور خود در مناطق محروم اقدام به اجرای طرح های آب رسانی و عمرانی شامل ساخت خانه عالم، راه سازی، ساخت مسجد و مدرسه و... می کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها