رئیس سازمان بسیج سازندگی:
شناسه خبر :۵۰۴۶

اتحاد و همدلی مردم با ولایت فقیه،معادلات دشمن را بر هم می زند

رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد انشقاق و تفرقه در بین ولایت و مردم است گفت: همدلی مردم و ولایت همواره توانسته این معادلات را خنثی کند و امروز مجموعه جریان جهادی کشور یک شعبه از مسیر مردمی بودن انقلاب اسلامی برای نشان دادن کارآمدی نظام در عرصه‌های مختلف است و این نشان می‌دهد که مردم همچنان در صحنه حضور دارند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش سازمان بسیج سازندگی استان البرز، سردار نعمان غلامی در مراسم نخستین سالگرد شهادت سید محمد حسینی جهادگر بسیجی استان البرز که در مسجد حضرت معصومه (س) کرج برگزار شد اظهار داشت: شکل‌گیری انقلاب اسلامی با خواست و نظر مردم بوده است.

وی افزود: نظام نوپای انقلاب اسلامی متکی به مردم و ارزش‌های اسلامی در ابتدای شکل‌گیری مورد طمع دشمن بود و برابر محاسبات مادی پیروزی برای این انقلاب قابل پیش‌بینی نبود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه همه زیرساخت‌های دفاعی و نظامی در ابتدای انقلاب دچار یک دگرگونی شده بود بیان کرد: دشمن در جنگ تحمیلی از همه ظرفیت‌های غرب و تجهیزات و امکانات شرق و پول‌ها و دلارهای مرتجعین منطقه و عوامل درونی و منافقین داخل برای نابودی انقلاب اسلامی استفاده کرد و تنها دلیل پیروزی بر این هجمه و حوادث سخت جزو اندیشه‌های امام راحل و قدرت لایزال الهی و مشارکت مردم نبود.

وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر فضای حقیقی و مجازی با دلارها و پول‌های و شبکه‌های نفوذی به سمت ولایت هجمه ایجاد می‌کند عنوان کرد: ولی‌فقیه در امتداد ظهور این قافله را به پیش می‌برد و چراغ فروزانی است که راه را به ملت نشان می‌دهد.

غلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد انشقاق و تفرقه در بین ولایت و مردم است گفت: همدلی مردم و ولایت همواره توانسته این معادلات را خنثی کند و امروز مجموعه جریان جهادی کشور یک شعبه از مسیر مردمی بودن انقلاب اسلامی برای نشان دادن کارآمدی نظام در عرصه‌های مختلف است و این نشان می‌دهد که مردم همچنان در صحنه حضور دارند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه این انقلاب شبکه‌های از فرزندان انقلابی را پرورش داده است که این افراد برای رفع مشکلات مردم نقش داشته باشند افزود: جریان جهادی امروز شعبه‌ای از این شعبه نورانی است و مردم به صحنه آمده‌اند تا در اداره کشور با امکانات مردمی دولت را کمک کنند و این موضوع جلوه‌های باشکوه انقلاب است.

وی با بیان اینکه در این شرایط هر کس که می‌تواند باید نقشی ایفا کند تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران کارهای بزرگی در کشور انجام داده و در حال حاضر جنگ روانی و جنگ اقتصادی بر علیه کشور تحمیل شده و در جنگ نظامی دشمن برای از بین بردن انقلاب اسلامی آمده بود که شکست خورد و به اهدافش نرسید.

غلامی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در  حوزه‌های نظامی و دفاعی به دلیل  تجربیات دفاع مقدس به دستاورهای بزرگی دست یافته است گفت: پیشرفته‌ترین موشک‌های نقطه زن که در بسیاری از موارد از مدل موشک‌های پیشرفته مدرن عالم پیشرفته‌تر است در دست فررزندان مدافع این سرزمین است.

وی با اشاره به اینکه این دستاورها، دستاوردهای  غربت‌ها و سختی‌های ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس است گفت: خروجی آن جنگ نابرابر این عزت است و اگر دستاورهای دفاع مقدس نبود دشمن به دنبال ایجاد جنگی دیگر بود و راه‌انداختن جنگ نیابتی دشمن برای این است.

رئیس بسیج سازندگی با بیان اینکه دشمن در این جنگ اقتصادی فضای یاس و ناامیدی را در فضای کشور در درون باورها و فضای مجازی تزریق می‌کند چون از این باروها و اعتقادات ضربه خورده است عنوان کرد: توطئه‌های دشمن بر علیه ملت مظلوم منطقه با شکست روبه‌رو شده است و خروجی این توطئه‌ها تربیت فرزندانی شد که در مقابل دشمن مبارزه می‌کنند.

غلامی با بیان اینکه آخرین جنگی که بر علیه ایران اسلامی تحمیل شده جنگ اقتصادی است متذکر شد: در جنگ اقتصادی هدف این است که نظام ناکارآمد نشان داده شود و نتواند برای ساماندهی به معیشت و اقتصاد  نسخه‌ای غیرغربی و بومی تهیه کند.

وی با بیان اینکه دشمن سعی دارد که نظام را ناکارآمد جلوه دهد و بی‌رحمانه معیشت و نیازمندهایی مردم را نشانه گرفته تا به هدف خود برسد تصریح کرد: دشمن امروز در جنگ اقتصادی می‌خواهد انتقام شکست‌های سنگین گذشته خود را انقلاب بگیرد و غافل از این است که ایران اسلامی این شرایط تحریم را تبدیل به فرصت کرده و تمام وابستگی و کاستی‌های داخلی را به دست جوانان و سرمایه‌گذاران داخلی تامین می‌کند.

غلامی با بیان اینکه جریان جهادی کشور جلوه‌ای از این تفکر نورانی است و این جریان طلایه‌دار خدمت‌رسانی مردمی است گفت این جریان با پول تو جیبی و کمک خیرین مشکلات را در مناطق محروم شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام می‌کند و جریان جهادی کارآمد مردمی بخشی از وظایف دستگاه‌های دولتی را با عزت و افتخار به دوش می‌کشد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه فرزندان این سرزمین در متن مشکلات مردمی در اقصی نقاط کشور قرار می‌گیرند عنوان کرد: جریان جهادی در جنگ اقتصادی پیشتاز و پیش قراولان مبارزه با دشمن هستند.

وی با بیان اینکه این جوانان باید تشویق شوند و الگوی جوانان دیگر قرار گیرند تصریح کرد: شهرهایی سرشار از امید و نشاط در کشور وجود دارند که برای تامین معاش خود تلاش می‌کنند و بسیاری از  روستاهای ایران با مدل اشتغال‌زایی بومی و محلی  مشکل اشتغال ندارند.

غلامی با بیان اینکه امروز جریان جهادی در جنگ اقتصادی در حل مشکلات مردم نقش به‌سزایی دارد گفت: ۷ هزار گروه جهادی در تابستان امسال با حضور در روستاهای محروم کشور نسبت به ارائه خدمت و نوکری به مردم اقدام می‌کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها