مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز
شناسه خبر :۵۰۶۳

اتحاد فکری و انسجام عملی در بین جهادگران و گروه های جهادی باید حفظ شود

مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز با بیان اینکه اتحاد فکری و انسجام عملی در بین جهادگران و گروه های جهادی باید حفظ شود ، گفت : جوانان مؤمن و انقلابی با اتحاد فکری و انسجام عملی، جریان ساز می شوند.
نسخه مناسب چاپ

بهنام نظری در اولین جلسه شورای جهادی ناحیه بسیج دانشجویی البرز که با حضور اعضای اصلی هیئت رئیسه  شورای جهادی در سالن جلسات ساختمان شهیدان بیگی برگزار شد ، اظهار داشت : امروز مهمترین مسئله وحدت است و بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری این مسئله باید سرلوحه تمام کارگزاران نظام قرار گیرد که البته این وحدت نه صرفا در بین مسئولان بلکه بین مردم و مسئولان باید به وجود بیاید و این مهم جز با کسب رضایتمندی مردم ممکن‌ نمی‌شود.

مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز با اشاره به نظام نامه ی شورای جهادی گفت: در راستای اجرای طرح اعتلای بسیج سازندگی با الگو گیری از این نظام نامه، باید اساس نامه هآیی هم برای کارگروه های تخصصی تهیه و تنظیم کرد تا جهادگران با استفاده از این نظام نامه و اساس نامه راه خدمت رسانی مستمر و اثرگذار را برای دیگران جهادگران هموار کنند.

وی با بیان اینکه اتحاد فکری و انسجام عملی در بین جهادگران و گروه های جهادی باید حفظ شود ، گفت : جوانان مؤمن و انقلابی با اتحاد فکری و انسجام عملی، جریان ساز می شوند .

نظری در پایان خاطر نشان کرد : شورای جهادی دانشجویی می تواند با ترسیم خط مش برای اهداف پیش رو، می توانند چشم اندازی هم برای فعالیت های جهادی خود داشته باشند و هم در پیشبرد هر چه بهتر طرح اعتلای بسیج سازندگی گام های موثری برداشته شود

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها