مسئول گروه جهادی منتظران صالح:
شناسه خبر :۵۲۶۶

تلاش جهادگران بسیجی دانشگاه علوم‌ پزشکی استان البرز برای رفع محرومیت در منطقه گلدشت کرج

جمعی از جهادگران بسیجی گروه جهادی منتظران صالح دانشگاه علوم‌پ زشکی استان البرز در قالب کاروان‌های جهادی در مناطق محروم کرج از جمله گلدشت برای اقشار کم برخوردار خدمت‌رسانی پزشکی می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج سازندگی البرز، جمعی از جهادگران بسیجی گروه جهادی منتظران صالح دانشگاه علوم‌پ زشکی استان البرز در قالب کاروان‌های جهادی در مناطق محروم کرج از جمله گلدشت برای اقشار کم برخوردار خدمت‌رسانی پزشکی می‌کنند.

معین راد مسئول گروه جهادی منتظران صالح دانشگاه علوم‌پزشکی البرز در گفتگو با خبرگزاری بسیج اظهار داشت: گروه جهادی منتظران صالح دانشگاه علوم‌پزشکی البرز متشکل از ۷۰ نفر برادر و خواهر به مدت ۱۱ روز در منطقه گلدشت و حاشیه ی آن به خدمت‌رسانی پزشکی خواهند پرداخت.

وی در ادامه به تشریح فعالیت ها و برنامه ریزی های صورت گرفته پرداخت و افزود: تیم های پزشکی تخصصی و فوق تخصصی گروه جهادی منتظران صالح در زمینه های اطفال، زنان،داخلی، غدد،ارتوپد،عفونی به مردم محروم منطقه گلدشت خدمت رسانی خواهند کرد.

وی اظهار داشت : طبق برنامه ریزی های انجام شده این طرح خدمت رسانی پزشکی با اضافه شدن تیم تخصصی دندان پزشکی حضور مستمر و‌ پر رنگی در منطقه خواهند داشت تا مشکلات پزشکی گلدشت و حاشیه آن برطرف شود.

مسئول گروه جهادی منتظران صالح با اشاره به اهمیت بهداشت و درمان در مناطق محروم و‌کم برخوردار بیان داشت: از هفته های گذشته با همکاری مرکز بهداشت کرج شناسایی تخصصی پزشکی و درمانی را در منطقه انجام دادیم و منطقه گلدشت در غرب کرج برای خدمت رسانی انتخاب شد.

راد در پایان با اشاره به اینکه خدمت به محرومان جزو آرمان ها و هدف های انقلاب بوده است خاطر نشان کرد: پیمانی که با شهدا بسته شده است و‌ مسئولان نیز باید در زمینه ی خدمت به مردم مناطق محروم پا به پای جهادگران در مناطق محروم و کم برخوردار حضور داشته باشند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها