مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد (ع):
شناسه خبر :۵۶۱۳

بسیجیان با روحیه جهادی و انقلابی به دنبال محرومیت‌زدایی در سطح استان هستند

مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد (ع) گفت: توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان، عمران و آبادانی و ارایه خدمات پزشکی از جمله دندانپزشکی و مامایی، ویزیت عمومی، بهداشت محیط و ایجاد امید در مردم مناطق محروم از اهداف و خدمات اردوهای جهادی است.
نسخه مناسب چاپ

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد (ع) به مناسبت رزمایش خدمت رسانی و رزمایش محمد رسول الله (ص) در گفتگو با خبرگزاری بسیج گفت: رفع تبعیض اجتماعی، ایجاد عدالت مردمی و از بین بردن فقر و بیکاری و اعتیاد مبتنی بر اقتصادمقاومتی و داخلی است که حمایت از کالای ایرانی یکی از این بخش‌ها است.

پاسدار فتحعلی افزود: کالای ایرانی سبب اشتغال در کشور می‌شود و بیکاری و فقر نیز به دلیل استفاده نکردن از کالاهای داخلی و واردات کالاهای خارجی است.

وی با تشریح فعالیت های بسیج سازندگی در زمینه اردوهای جهادی گفت: توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان، عمران و آبادانی و ارایه خدمات پزشکی از جمله دندانپزشکی و مامایی، ویزیت عمومی، بهداشت محیط و ایجاد امید در مردم مناطق محروم از اهداف و خدمات اردوهای جهادی است.

وی همچنین خدمت به محرومان را از وظایف دیگر بسیج دانست و گفت: بسیجیان باید با شناسایی افراد بی بضاعت در جامعه پیشتاز در کمک رسانی به آنها باشند.

فتحعلی گفت: انتظار حضرت آقا این است که حضور سازمان یافته جوانان در حوزه تولید علم، هنر و فرهنگ در دستور کار بسیج قرار بگیرد و قطعا در دستور کار قرار گرفته و خواهد گرفت؛ دراین راستا سازماندهی چند هزار گردان از نیروهای محلی، بومی، جوان، مومن و انقلابی یک ظرفیت بزرگ برای جمهوری اسلامی است.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت امام سجاد(ع) اشاره کرد: که بسیج بستر و ظرفیت بزرگی برای خدمت‌رسانی است و در حوزه‌های مختلف اعم از محیط زیست گرفته تا کمک به زلزله‌زدگان و سایر آسیب‌های طبیعی، محروم زدایی، سازندگی و سایر حوزه ها، بسیج آماده فعالیت جهادی است.

فتحعلی افزود: ناحیه مقاومت امام سجاد (ع) کرج ۲۵ گروه جهادی در حوزه سازندگی تشکیل داده است؛ در حوزه‌های آسیب‌های اجتماعی نیز خدمات بسیج ارزشمند است و ما آماده کمک رسانی هستیم.

وی با اشاره وتاکید بر پدافند غیرعامل، افزود: همچنین در این جلسه، بحث مفصلی پیرامون همت و تلاش مسئولین در جهت حل مسئله های آسیب های اجتماعی و حاشیه نشینی صورت گرفت.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها