۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۶
صبح امروز تیم جامعه بسیج پزشکی در روستای بختیار خدمات رایگان انجام داد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۹
در قالب رزمایش بزرگ عاشورائیان محمدرسول الله (ص) ۲ استان البرز:
همزمان با رزمایش بزرگ عاشورائیان محمدرسول الله (ص) ۲ استان البرز ، به همت گروه جهادی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) توزیع گوشت قربانی بین روستاهای محروم منطقه ماهدشت و صفادشت صورت گرفت.
۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۲
خدمات‌رسانی به روستاهای محروم ، تعمیرات مسکن روستاها، ارائه خدمات بهداشت و درمان به محرومان و.. از جمله اقدامات انجام شده گروه‌های جهادی سپاه ناحیه امام هادی(ع) ، در قالب رزمایش بزرگ عاشورائیان محمدرسول الله (ص)۲ استان البرز بوده است.
۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۲
همزمان با رزمایش عاشورایی بسیج و سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) روستای «گونی»، در منطقه اخترآباد ماهدشت از داشتن نیازهای اولیه زندگی مانند برق، حمام و سرویس بهداشتی محروم هستند اما با همت گروه‌ جهادی «شهدای اقتدار» این محرومیت رنگ می‌بازد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۶
در قالب "رزمایش خدمت" استان البرز:
همزمان با رزمایش عاشورایی بسیج و سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) روستای «گونی» ، در منطقه اخترآباد ماهدشت از داشتن نیازهای اولیه زندگی مانند برق ، حمام و سرویس بهداشتی محروم هستند اما با همت گروه‌ جهادی «شهدای اقتدار» این محرومیت رنگ می‌بازد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۴
مسئول گروه جهادی منتظران صالح:
جمعی از جهادگران بسیجی گروه جهادی منتظران صالح دانشگاه علوم‌پ زشکی استان البرز در قالب کاروان‌های جهادی در مناطق محروم کرج از جمله گلدشت برای اقشار کم برخوردار خدمت‌رسانی پزشکی می‌کنند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۳
صبح امروز کاروان رسانه استان البرز توسط روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به عرصه عمرانی گروه جهادی سلمان فارسی که در منطقه سهرابیه کرج مشغول به خدمت بودند اعزام شدند، این گروه در قالب رزمایش محمد رسول الله ۲ می باشد و ساخت دو خانه محروم و المان شهدای گمنام دفاع مقدس از جمله فعالیت های این گروه بود.
۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۷
جمعی از جهادگران بسیجی کرج در قالب کاروان‌های جهادی در مناطق محروم کرج از جمله سهرابیه برای اقشار کم برخوردار خدمت‌رسانی می‌کنند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۹
مسئول بسیج سازندگی استان البرز در نشست خبری:
سرهنگ پاسدار علی ترکاشوند،مسئول بسیج سازندگی از فعالیت ۲۰۰ گروه جهادی در استان البرز خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۷:۵۹
به گزارش سازمان بسیج سازندگی استان البرز، ۱۲ شهریور ۹۷ رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله برگزار شد. گروه های جهادی نمونه سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام نیز در این رزمایش شرکت کردند.
۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۵
مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز
مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز با بیان اینکه اتحاد فکری و انسجام عملی در بین جهادگران و گروه های جهادی باید حفظ شود ، گفت : جوانان مؤمن و انقلابی با اتحاد فکری و انسجام عملی، جریان ساز می شوند.
۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۹
مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز:
مسئول سازندگی ناحیه بسج دانشجویی استان البرز با بیان اینکه اتحاد فکری و انسجام عملی در بین جهادگران و گروه های جهادی باید حفظ شود ، گفت : جوانان مؤمن و انقلابی با اتحاد فکری و انسجام عملی، جریان ساز می شوند.
۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۰
مسئول گروه جهادی انصار المهدی (عج) در گفتگو با «بسیج»:
مسئول گروه جهادی انصار المهدی (عج) از ارائه بیش از ۱۰۰۰ خدمت پزشکی در مناطق محروم هشتگرد همزمان با روز پزشک خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۷
رئیس سازمان بسیج سازندگی:
رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد انشقاق و تفرقه در بین ولایت و مردم است گفت: همدلی مردم و ولایت همواره توانسته این معادلات را خنثی کند و امروز مجموعه جریان جهادی کشور یک شعبه از مسیر مردمی بودن انقلاب اسلامی برای نشان دادن کارآمدی نظام در عرصه‌های مختلف است و این نشان می‌دهد که مردم همچنان در صحنه حضور دارند.
۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۸:۳۱
نخستین سالگرد شهادت جهادگر بسیجی استان البرز شهید سیدمحمد حسینی با سخنرانی سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی با حضور پرشور مردم و خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در مسجد حضرت معصومه (س) کرج برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۷:۵۱
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز گفت: طرح اعتلای سازندگی و خدمات رسانی در سال جاری به عنوان محوری ترین برنامه سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان است که در محلات و روستاهای ایناستان عملیاتی می‌شود.

صفحات

تازه ها