شنبه 1401/04/25 - 20:56
خانم طهماسبی
استان البرز
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز:

توزیع بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان

سردار حیدرنیا در بیست و یکمین مرحله از رزمایش نهضت کمک مومنانه استان البرز گفت:بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی با کمک همه دستگاه ها، ارگان ها، سپاه و بسیج میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی استان البرز؛ سردار علیرضا حیدرنیا، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز امروز در بیست و یکمین مرحله از رزمایش نهضت کمک مومنانه که در مسجد امام سجاد (ع) کرج برگزار شد، ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت: پس از فراگیری ویروس منحوس کرونا در سراسر دنیا و به خصوص در کشور و به دنبال فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش های مواسات و کمک مومنانه توسط همه دستگاه ها، نهادها و ارگان ها و به ویژه مردم و خیرین، استان البرز نیز به عنوان یکی از استان های پیشرو وارد این عرصه شد.

وی بیان کرد: بسیار خرسندیم که امروز بیست و یکمین مرحله از رزمایش های کمک مومنانه را با هم افزایی همه دستگاه ها، ارگان ها و نهادها و به خصوص خیرین در استان البرز رقم زدیم. در طول اجرای این رزمایشات و در اطاعت از فرمان ولی امر مسلمین، اتفاقات مبارکی در سراسر استان رقم خورد و و صحنه های بسیار زیبایی خلق شد. در این دوره از رزمایش نیز، همانند دوره های گذشته، ظرفیت های خوبی را پای کار آوردیم تا بسته های معیشتی را به دست نیازمندان و افراد محروم و کم برخوردار استان برسانیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز عنوان کرد: در این مرحله که امروز به مناسبت دهه امامت و ولایت، به صورت نمادین در مسجد امام سجاد (ع) کرج برگزار شده، بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال با کمک همه دستگاه ها و ارگان ها و سپاه و بسیج میان نیازمندان توزیع خواهد شد. این رزمایش به صورت همزمان در همه شهرستان ها و نواحی مقاومت بسیج استان البرز در حال برگزاری است.

همچنین قریب به ۱۰۰ سری جهیزیه به ارزش بیش از ۲۸۱ میلیارد ریال تهیه شده که در اختیار نوعروسان قرار می گیرد.

سردار حیدرنیا، طبخ و توزیع بیش از ۲۳۰ هزار پرس غذای گرم، آزادی ۱۴ زندانی جرائم غیدعمد با کمک خیرین، افتتاح چهار کارگاه اشتغالزایی با ظرفیت ایجاد ۶۰ شغل پایدار را از دیگر اقدامات این دهه مبارک برشمرد و اظهار کرد: به مردم قول می دهیم که سپاه سرافراز امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و بسیج تا زمان ریشه کن شدن کامل فقر از چهره مردم در کنار آن ها خواهد بود و اجرای این رزمایشات را ادامه خواهد داد. امید است بتوانیم با اتفاقی که رقم می خورد گرد نازیبای محرومیت و فقر را از چهره مردم استان پاک کنیم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.